Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Form name
eu: Inprimakiaren izena
