Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Counter
fi: Laskuri

en: Log wrong responses
fi: Kirjaa väärät vastaukset lokiin

en: Form name
fi: Lomakkeen nimi
