Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Counter
hr: Brojač

en: Form name
hr: Ime obrasca
