Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Counter
pl: Licznik

en: Log wrong responses
pl: Zapisuj do dziennika nieprawidłowe odpowiedzi

en: Form name
pl: Nazwa formularza
