Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Label
pt: Rótulo

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Counter
pt: Contador

en: Log wrong responses
pt: Registrar respostas incorretas

en: Form name
pt: Nome do formulário

en: Report information about wrong responses to the log.
pt: Reporte informações sobre respostas erradas no registro.
