Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Counter
ta: எண்ணி

en: Form name
ta: படிவப்பெயர்
