Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Counter
tr: Sayaç

en: Log wrong responses
tr: Yanlış yanıtları kaydet

en: Form name
tr: Form adı
