Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Form ID
vi: ID của Form

en: ID
vi: Mã

en: Form name
vi: Tên biểu mẫu
