Spamicide (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Form name
be: Імя формы
