Spamicide (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Form name
bg: Име на формата
