Spamicide (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Label
hi: लेबल

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: ID
hi: आईडी

en: Form name
hi: फार्म का नाम
