Spamicide (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Label
is: Merking

en: Form ID
is: Kenni forms

en: ID
is: Kenni

en: Log wrong responses
is: Skrá röng svör

en: Form name
is: Nafn á formi
