Spamicide (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Form name
ka: ფორმის სახელი
