Spamicide (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Form name
kk: Форма атауы
