Spamicide (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Log wrong responses
lt: Įrašyti neteisingus atsakymus

en: Form name
lt: Formos pavadinimas
