Spamicide (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Form ID
sr: ID форме

en: ID
sr: ИД
