Spamicide (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Counter
ar: عداد

en: Form name
ar: اسم الاستمارة
