Spamicide (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Counter
ca: Comptador

en: Log wrong responses
ca: Registra les respostes incorrectes

en: Form name
ca: Nom del formulari
