Spamicide (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Form ID
ja: フォームID

en: Counter
ja: カウンター

en: Log wrong responses
ja: 誤った回答を記録する

en: Form name
ja: フォームでの名称
