Spamicide (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Counter
ro: Numărător

en: Log wrong responses
ro: Înregistrează răspunsurile greșite.

en: Form name
ro: Nume formă
