Spamicide (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: ID
th: ไอดี

en: Form name
th: ชื่อแบบฟอร์ม
