Spam Master (8.x-1.0-rc11) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Options
bs: Opcije

en: Signatures
bs: Potpisi
