Spam Master (8.x-1.0-rc11) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: More
da: Mere

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Options
da: Valg

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Signatures
da: Signaturer

en: About
da: Om
