Spam Master (8.x-1.0-rc12) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: More
bn: আরও

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
