Spam Master (8.x-1.0-rc12) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: More
jv: Lengkapé

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Version
jv: Versi

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Options
jv: Opsi

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
