Spam Master (8.x-1.0-rc16) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: More
af: Meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Options
af: Opsies

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Signatures
af: Handtekeninge
