Spam Master (8.x-1.0-rc16) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: More
ne: थप

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा

en: 1
ne: १
