Spam Master (8.x-1.0-rc16) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: More
nn: Meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Version
nn: Versjon

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configuration
nn: Oppsett
