Spam Master (8.x-1.0-rc17) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: More
id: Selengkapnya

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Version
id: Versi

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Options
id: Opsi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Signatures
id: Tanda tangan

en: About
id: Tentang
