Spam Master (8.x-1.0-rc17) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: More
ja: 続き

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Version
ja: バージョン

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Settings
ja: 設定

en: Options
ja: オプション

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Signatures
ja: 署名

en: About
ja: アバウト
