Spam Master (8.x-1.0-rc18) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: More
hu: Több

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Version
hu: Verzió

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Signatures
hu: Aláírások

en: About
hu: Leírás
