Spam Master (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: More
fr: Plus

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: About
fr: À propos
