Spam Master (8.x-1.0-rc20) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: More
cs: Více

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Version
cs: Verze

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Signatures
cs: Podpisy

en: About
cs: Popis
