Spam Master (8.x-1.0-rc20) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: More
et: Veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Options
et: Valikud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Signatures
et: Allkirjad

en: About
et: Programmist
