Spam Master (8.x-1.0-rc20) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: More
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Version
he: גירסה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Signatures
he: חתימות

en: About
he: אודות
