Spam Master (8.x-1.0-rc21) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: More
pl: Więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Version
pl: Wersja

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Options
pl: Opcje

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Signatures
pl: Podpisy

en: About
pl: O stronie
