Spam Master (8.x-1.0-rc22) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: More
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Signatures
ka: ხელმოწერები
