Spam Master (8.x-1.0-rc23) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında
