Spam Master (8.x-1.0-rc23) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: More
sv: Mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Options
sv: Alternativ

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Signatures
sv: Signatur

en: About
sv: Om
