Spam Master (8.x-1.0-rc25) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: More
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Signatures
ku: مۆرەکان

en: About
ku: دەربارە
