Spam Master (8.x-1.0-rc25) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: More
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Version
fa: نسخه

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: هویت

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره
