Spam Master (8.x-1.0-rc27) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: More
hy: Ավելին

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
