Spam Master (8.x-1.0-rc27) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: More
sq: Akoma

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
