Spam Master (8.x-1.0-rc30) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: More
lv: Vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par
