Spam Master (8.x-1.0-rc32) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: More
gl: Máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: Options
gl: Opcións

en: Configuration
gl: Configuración

en: Signatures
gl: Sinaturas

en: About
gl: Información
