Spam Master (8.x-1.0-rc34) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
