Spam Master (8.x-1.0-rc34) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: More
ca: Més

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Options
ca: Opcions

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls
