Spam Master (8.x-1.0-rc34) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: More
oc: Mai

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Signatures
oc: Signaturas

en: About
oc: A prepaus
