Spam Master (8.x-1.0-rc36) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: More
es: Más

en: Yes
es: Sí

en: Version
es: Versión

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Settings
es: Configuración

en: Options
es: Opciones

en: Configuration
es: Configuración

en: Signatures
es: Firmas

en: About
es: Acerca de
