Spam Master (8.x-1.0-rc36) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: More
ta: மேலும்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Signatures
ta: கையொப்பங்கள்

en: About
ta: பற்றி
